1353078652 facebook 1353078663 twitter 1353078747 linkedin youtube 1353078780 flickr
Home \ Notícies \ Resum esportiu de les Seleccions Catalanes al llarg d'aquesta Setmana Santa
dimarts, 10 d'abril de 2012 15:00

Resum esportiu de les Seleccions Catalanes al llarg d'aquesta Setmana Santa

Adjunt podeu trobar un breu resum dels resultats de les seleccions catalanes que han participat en els diferents campionats al llarg d'aquesta setmana santa:

Trofeu SAR Princesa Sofia – 31/3 a 07/4
(Esportistes catalans membres del programa de continuïtat de classes olímpiques)

470 Men (93 participants)
68è David Mas i Oscar Lòpez CN El Masnou/CN El Balís

470 Women ( 52 participants)
49ena Alba Bou i Julia Subirà CN Estartit/CV Blanes

49er (75 participants)
63è Jordi Xammar/Gianluca Semeraro CN El Masnou/CN Garraf

Làser Std (138 participants)
78è Jordi Capella CN El Balís
104è Arturo Noguer CN El Balís
119è Miquel Noguer CN El Masnou

Làser Radial Femení
67ena Míriam Carles-Tolrà CN Vilassar de Mar

Match Race
12ena Silvia Roca CN L'Escala

2.4mR (24 participants)
14è Paco Llobet CN Arenys de Mar

Classificacions finals

Copa d'Espanya Optimist – 04 a 07 d'abril
(17 regatistes Selecció Catalana)

3ena Paula Igual (1a fem) CN Vilassar de Mar
7ena Carla Munte (2a fem) CN Salou
10è Luis Mas CN Vilassar de Mar
12è Leandre Garcia CN Cambrils
17è Nestor Cano CN Vilassar de Mar
24è Xavier Perà CN El Balís
28ena Laura Calviño (6a fem) CN El Balís
32è Marcelo Cairo CN Cambrils
37è Alexandre Boquet CN El Balís
40è Marta Munte (8a fem) CN Salou
49è Albert Gelpí CN El Balís
52è Rafael Rabasa CN El Masnou
55è Francesc Molné CN El Balís
61ena Flavia Robles (16a fem) CN El Balís
66è Oscar Escolano CN El Masnou
83ena Laura Oliva (22a fem) CM Torredembarra
87è Alex Bru CN El Balís

Classificació Final

Campionat d'Espanya 420 – 02 a 08 d'abril
(3 tripulacions Selecció Catalana)

1 Santi Mas/Jaime Menescal CN El Masnou (SC)
3 David Charles/Alex Charles CN El Balís
4 Adriana Rodes/Lucy Brugman CN El Balís
8 Fernando Urzaiz/Alvaro Urzaiz CN El Balís
...
26 Fran Bru/Sigfrid Rovira CN El Balís (SC)
32 Silvia Mas/Nuria Miro CN El Masnou (SC)
...

Classificació Final

Campionat d'Espanya de 29er – 04 a 08 d'abril
(3 tripulacions Selecció Catalana)

1 Carlos Robles/Florian Trittel CN El Balís (SC)
2 Martí Llena/Oriol Mahiques CN Garraf (SC)
4 Pablo de Cortada/Marc Chapon CN El Balís
5 Nil Mas/Jordi Llena CN Garraf (SC)
...

Classificació Final

Aquest web utilitza cookies per obtenir dades estadístiques de la navegació dels seus usuaris. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Si vol, pot canviar les seves preferències o ampliar aquesta informació aquí To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information